Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Stalprodukt – spółka nieustannie traci od 8 lutego. Wczoraj spadki wyniosły 3,5% i ruch na południe odnotował nowe minimum. Łącznie spadki sięgają już 23%. Mimo to wyglądają raczej na korektę. Szerszy trend jest bowiem zdecydowanie wzrostowy, a spadki dokonują się przy niższym wolumenie. Spółka ma także dobre rekomendacje i wydaje się, że w spadkach warto widzieć potencjalną szansę na tańszy zakup. Cena niebawem dotrze do wsparcia jakim jest poprzedni szczyt z 2015 roku. Nieco wcześniej kurs będzie testował poziom okrągłych 500 zł. Zobaczymy czy to psychologiczne wsparcie wywoła jakąś reakcję kupujących. Wygląda na to, że najbliższy czas może być ciekawy dla posiadaczy akcji.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here