Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Stalprodukt – spółka wyraźnie złapała oddech w ostatnich dniach, notując serię 4 sesji wzrostowych pod rząd. Wczoraj wzrosty były najbardziej okazałe i wyniosły 4,3% na wyraźnie podwyższonym wolumenie. Niewiele brakuje do wybicia linii korekty, co byłoby sygnałem do jej zakończenia. Odbicie ma miejsce dokładnie przy 1,5 rocznej linii trendu wzrostowego, co może zachęcać do rozwinięcia ruch wzrostowego.

Czerwiec powoli zmierza ku końcowi, warto także zerknąć na wykres miesięczny. Jeżeli kupujący utrzymają formę z ostatnich dni to miesiąc może zamknąć się pin barem z długim dolnym cieniem, naruszającym wsparcie jakim jest poprzedni szczyt. Możliwe więc, że na koniec miesiąc szykuje się popytowy sygnał kończący korektę. Najnowsza rekomendacja zakłada cenę docelową przy 720 zł. To bardzo wysoko w stosunku do obecnej wyceny, jeżeli więc rekomendacja miałby się sprawdzić, czas na wzrosty jest już właściwy.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here