Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

KGHM – spółka zanotowała słabą końcówkę tygodnia i cały ten okres zakończyła na minusie. Wskazuje to na nadal istniejącą przewagę po stronie sprzedających. Od końca lutego każdy kolejny wierzchołek pojawia się na coraz niższym poziomie i także w ubiegłym tygodniu kurs nie zbliżył się do czerwcowego maksimum. Wydaje się, że po odbiciu od lokalnego oporu spadki będą kontynuowane w stronę ostatnich minimów. Zejście niżej powinno skutkować głębszą przeceną sięgającą kluczowego wsparcia w rejonie 100 zł. KGHM wygląda szczególnie słabo na tle notowań miedzi, które od połowy maja notują wyraźne odbicie. Na dzień dzisiejszy należy więc negatywnie ocenić wykres miedziowego giganta naszego parkietu.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here