Naga MarketsSelvita – spółka zalicza bardzo udane ostatnie miesiące, począwszy od grudnia. Wszystko wskazuje na to, że trend ten może się utrzymać zgodnie z szerszą, także wzrostową tendencją. W piątek pojawiły się ważne informacje, który mogą dostarczyć argumentów stronie kupującej. Spółka poinformowała, że od 7 lutego r. certyfikaty GMP Selvity będą uznawane przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków. Dzięki wcześniej podpisanemu porozumieniu pomiędzy Unią Europejską, a Stanami Zjednoczonymi, wyniki polskich inspekcji GMP są uznawane na równi z wynikami europejskich inspekcji. Dzięki temu spółka uniknie dodatkowych inspekcji.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Klienci z USA będą mogli w łatwiejszy sposób korzystać z usług analitycznych Selvity, bez dodatkowego czekania na inspekcję w Stanach Zjednoczonych. Spoglądając na wykres, widać wybitą linię trendu i korektę do poprzedniego szczytu. Trend wygląda więc dość książkowo, co sugeruje szanse na jego kontynuację. Na początku roku spółka znalazła się wśród faworytów na ten rok u analityków DM Vestor. Najbliższy raport roczny poznamy 28 marca.

selvita
źródło xStation 5

Zobacz także: T-Bull [TBL], Synektik [SNT] – Gorące spółki dnia 18.02.2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here