Naga MarketsSiedziba banku santanderKurs akcji spółki Santander Bank Polska, jednego z najpopularniejszych banków działających na krajowym rynku, umacnia się przed południem o blisko 2%, pozostając tym samym liderem wzrostów indeksu WIG20. Najbliższy poziom, do którego mogą zmierzać notowania stanowią ubiegłotygodniowe maksima przy 314,20 zł.

Szeroki trend jaki panuje na akcjach Santandera prowadzi na południe. Ostatnia, bardzo dynamiczna przecena z początku lipca zaprowadziła cenę do poziomów widzianych ostatnio pod koniec 2016 roku.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, dno panującego trendu wypada w okolicach poziomu 292,40 zł, który osiągnięty został w połowie obecnego miesiąca. Od tego czasu trwa korekta w ramach której cena zwyżkowała maksymalnie o blisko 22 złote.

Dzisiejsza sesja otworzyła się luką spadkową, która szybko została domknięta i obecnie cena kieruje się do ubiegłotygodniowych maksimów (314,20 zł). Po ich ewentualnym pokonaniu możemy liczyć na pogłębienie korekty, a najbliższy kluczowy opór znajdzie się wtedy przy 330 złotych.

Należy pamiętać, że kurs pozostaje w trendzie spadkowym, a zatem bezpieczniej będzie wypatrywać okazji do sprzedaży po potencjalnym zakończeniu korekty wzrostowej.

Orbex
Notowania spółki Santander - wykres dzienny - 26 sierpnia 2019
Notowania spółki Santander – wykres dzienny – 26 sierpnia 2019


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here