Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Sanok – spółka zanotowała wczoraj piekielnie mocą sesję, rosnąć o 13%. Była to reakcja na dwucyfrowy wzrost opublikowanych zysków. Spełnia się scenariusz nakreślony 26 sierpnia. Nastąpiło mocne wybicie z kanału spadkowego, szeroki trend jest wzrostowy i z dystansu wygląda to jak opuszczenie górą korekcyjnej formacji flagi. Wydaje się, że przed nami dalsze wzrosty w dłuższym okresie czasu. W krótkim może dość do korekty, która dałaby nam szansę na przyłączenie się do trendu.

Te artykuły również Cię zainteresują
sanok

Bioton – wybicie, o którym pisałem przed kilkoma dniami stało się faktem. 4,5% wzrostu podparte niezłymi obrotami, które utrzymują się podczas całego wzrostowego podejścia doprowadziły do kluczowego wybicia oporu przy 9,20 zł. Zmienia to układ coraz niżej położonych dołków i szczytów i jest kolejnym sukcesem popytu po wcześniejszym wybiciu linii trendu. Czekam na dobry moment do wejścia, wydaje się, że wzrosty powinny sięgnąć przynajmniej okolic 11 zł.

bioton

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here