Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Sanok – obecnie nie dzieje się nic ciekawego na obserwowanych spółkach i jedyną firmą, na którą można rzucić okiem wydaje się być Sanok. Niedawno doszło tu do mocnego wybicia, po którym nastała korekta przy malejących obrotach. Ciekawie wyglądają okolice 60 – 62 zł czyli strefa łącząc poprzednie wierzchołki. Wczoraj mieliśmy mocniejsze spadki, ponownie nie podparte wolumenem, które przybliżają nas do strefy wsparcia. Pojawienie się sygnału świadczącego o aktywności kupujących w tym rejonie postaram się wykorzystać do zajęcia pozycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
sanok

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here