Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

PZU – na tle tracącego wczoraj warszawskiego parkietu znowu pozytywnie wyróżniały się aktywa PZU. W czasie korekty na szerokim rynku, spółka odnotowała siódma z rzędu wzrostową sesję. Siła relatywna względem WIG oraz WIG20 widoczna jest doskonale od początku kwietnia, kiedy spółka zdecydowanie góruje nad indeksami. Wczoraj dodatkowo pojawiły się wyższe obroty, co daje szanse na wybicie oporu w postaci dwóch poprzednich wierzchołków, choć okres tuż przed Świętami raczej nie sprzyjałby takiemu wydarzeniu. Wybicie jeszcze w tym tygodniu i to na tle spadającego rynku, pokazało dużą siłę spółki.

Wykres tygodniowy pokazuje, że potencjalna przestrzeń po ewentualnym wybiciu nie jest wielka. Można jednak liczyć na kontynuacje trendu do bliskich okolic okrągłych 40 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here