Naga MarketsPlayWay – spółka bardzo mocno weszła w nowy tydzień. Wczorajsza sesja rozpoczęła się od około 10% luki wzrostowej. Powodem nagłego zrywu kupujących była publikacja przed sesją raportu za III kwartał. Wyniki mocno zaskoczyły. Zysk netto wyniósł w tym okresie 28,25 mln zł wobec 8,61 mln zł zysku rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 25,97 mln zł wobec 11,82 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 33,58 mln zł wobec 20,8 mln zł rok wcześniej. Mocno wygląda także zsumowany wynik od początku roku.

Tu mamy 61,49 mln zł zysku netto w porównaniu z 43,27 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 81,32 mln zł w porównaniu z 55,06 mln zł rok wcześniej. Zdaniem spółki tak dobre wyniki to efekt marketingu najlepszych gier, co podtrzymało ich dobrą sprzedaż. Ponadto wiele podmiotów z grupy znalazło nowych inwestorów. Na wykresie mamy wybicie z układu bocznego i wszystko wskazuje na to, że po niewielkiej korekcie, popyt może atakować historyczny szczyt notowań. Szukając kolejnego celu, warto wspomnieć o najwyższej w tym roku rekomendacji, która wyceniła spółkę na poziomie 205 zł.

playway

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here