Naga Markets webinar


PlayWay – notowania spółki szły w górę w trakcie środowej sesji przy całkiem dobrych obrotach. Kurs osiągnął nowe maksima odbicia trwającego od końca października. Na wykresie widać, że niedawno doszło do przełamania linii bessy, łączącej kilka wcześniejszych szczytów, co można traktować jako sygnał kupna. Wczoraj do kontynuacji zwyżki przyczyniły się pozytywne wieści z firmy Ultimate Games, w której PlayWay posiada 48% udziałów. W tym roku spółka ta zamierza wydać co najmniej 54 gry, także wprowadzić starsze produkcje na nowe platformy.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Pod tym względem rok ma być rekordowy, tym bardziej, że w wielu produkcjach spółka upatruje wysoki potencjał komercyjny. Ponadto spółka złożyła do Komisji Nadzoru Finansowego prospekt emisyjny akcji. Jest to kolejny krok do zapowiadanego wcześniej przejścia na rynek główny GPW, co ma nastąpić w pierwszym kwartale bieżącego roku. Dobre wieści i silne wzrosty na Ultimate Games, oczywiście wspierają PlayWay. W rekomendacji z końca grudnia wyceniono spółkę na poziomie 189 zł czyli nadal niemal 20% wyżej od obecnej ceny. Od początku roku akcje drożeją już o 17%.

playway
źródło xStation 5

Zobacz także: T-Bull [TBL], Auto Partner [APR] – Gorące spółki dnia 16.01.2019Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here