Naga Markets


PlayWay – notowania spółki otworzyły się w czwartek luką wzrostową. Był to drugi dzień wzrostów przy zdecydowanie zwiększonych obrotach. Jest to sytuacja pozytywna, dodająca ważności wybiciu poprzedniego wierzchołka. Obecnie przed stroną popytową już tylko kluczowy opór jakim są historyczne maksima notowań przy 184 zł. Wydaje się, że niebawem dojdzie do ataku na te poziomy, gdyż spółka dostarcza ostatnio pozytywnych informacji. Wczoraj PlayWay przekazał raport sprzedażowy. Wynika z niego, że dotychczas sprzedano już ponad 800 tysięcy sztuk gry House Flipper, ponad 215 tysięcy sztuk gry Thief Simulator, ponad 800 tys. sztuk gry Car Mechanic Simulator 2018.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Wersja mobilna gry Car Mechanic Simulator 2018 przekroczyła 13,5 miliona pobrań na platformach mobilnych. Spółka podała także, że lista oczekujących na zakup gier z grupy kapitałowej PlayWay na portalu Steam, przekroczyła liczbę 4 milionów. Pozytywne wieści płyną także ze spółki Ultimate Games, gdzie PlayWay jest największym akcjonariuszem. Spółka podała wczoraj świetne wyniki za 2018 rok. Ponad 2 mln zł zysku netto i przychody przekraczające 2,54 mln zł. Jest to ogromna poprawa rok do roku, a spółka zapowiada utrzymanie podobnej dynamiki w kolejnych latach. W tym roku spółka zamierza wydać około 50 gier, a koncentracja przychodów ma nastąpić w drugiej połowie roku.

playway
źródło xStation 5

Zobacz także: Przegląd komunikatów GPW – Inter Cars, Monnari, Torpol

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here