Naga MarketsPlay – podczas wczorajszej sesji dla szerszej publiczności podano najnowszą rekomendacją dla spółki, autorstwa analityków DM mBanku. Raport datowany jest na 12 września. W rekomendacji podniesiono zalecenie do poziomu „kupuj”, natomiast doszło do obniżenia ceny docelowej z 34,20 zł na 33,10 zł. Nadal jest to wycena sporo wyższa niż rynkowa, gdyż akcje oscylują w rejonie 27 zł. Zdaniem analityków, akcja Play są niedowartościowane po ostatniej przecenie. Ich zdaniem perspektywy wzrostu kursu są atrakcyjniejsze niż w przypadku Cyfrowego Polsatu.

W raporcie założono poprawę wyniku EBITDA w trzecim oraz czwartym kwartale roku. DM mBanku szacuje, że w 2019 roku zysk netto spółki wyniesie 826,4 mln zł, a w 2020 roku wzrośnie do 898,9 mln zł. Wczoraj notowania spółki nieznacznie spadały. Spoglądając na szerszy kontekst, widać że po ponad 25% przecenie, kurs spółki znalazł się na czytelnym wsparciu. Wydaje się, że w tym miejscu możliwe jest zainicjowanie korekty, która dotarłaby choćby do poprzednich dołków w okolicach 30 zł.

play

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here