Naga MarketsPlay – akcje spółki zyskiwały w piątek około 7%, w ten sposób, w dość mocnym stylu zakończono dwudniową korektę. Wydaje się, że powodem wzrostów w piątek była informacja o tym, że spółka wprowadza tzw. usługę „carrier billing”. Polega ona na dodawaniu płatności do rachunku za telefon. Podobna usługa jest dostępna dla zakupów w App Store, Apple Music czy iTunes. Od 6 grudnia spółka zaoferuje swoim klientom opcję płacenia za zakupy we wspomnianych serwisach, bezpośrednio ze swojego konta telefonu komórkowego. Usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów objętych systemem abonamentowym. Kilka dni wcześniej spółka informowała o rozpoczęciu współpracy z serwisem Netflix, w ramach rozwoju oferty telewizyjnej.


Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V.

Miniony tydzień był więc zaskakująco pozytywny, co doprowadziło do zainicjowania mocnego odbicia na bardzo silnie wyprzedanym rynku. Dodatkową podstawą do wzrostów zdają się być wcześniejsze wyniki kwartalne, które były nieco lepsze od prognoz, a przede wszystkim wynikało z nich, że spółka spłaca swoje wysokie zadłużenie. W połowie listopada pojawiła się także pozytywna rekomendacja kupna z ceną docelową przy 20,70 zł. Wykres przedstawia ciekawą sytuację, po raz pierwszy w tym roku, kurs wybił poziom poprzedniego szczytu. Kolejny opór mamy w rejonie 22 zł, więc wydaje się, że cena powinna dojść co najmniej do poziomu z najnowszej rekomendacji.

play
źródło xStation 5

Zobacz także: AmRest [EAT], British Automotive Holding [BAH] – Gorące spółki dnia 10.12.2018tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułChile reguluje kryptowaluty
Następny artykułGoldman: Szansa na podwyżkę FED spadła poniżej 50%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here