Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
PKP Cargo – kurs spółki powoli odrabia straty po marcowym załamaniu i od wyznaczonego wtedy dołka akcje drożeją już o blisko 30%. W ostatnim okresie pojawiły się zresztą pozytywne informacje, które uzasadniają zwyżkę. Mowa choćby o podpisaniu memorandum ze stolicą prowincji Henan, rozpoczynającym trasę Nowego Jedwabnego Szlaku. Jeszcze bardziej kluczowe są dane za pierwsze półrocze. Zysk w tym okresie wzrósł do niemal 90 mln zł, co oznacza niemal pięciokrotny wzrost. Przychody wzrosły o 10%, a nakłady na inwestycje zwiększyły się o blisko 50%. W pierwszym półroczu zauważalny jest też wzrost ładowności przewożonych ładunków. W wydanej w połowie czerwca rekomendacji, spółkę wyceniono na 53,10 zł czyli o 12% wyżej od ceny rynkowej. Na wykresie mamy test kluczowego opór w rejonie 50 zł. Jak na razie reakcja podaży jest dość skromna, co daje nadzieję na podtrzymanie ruchu wzrostowego w przyszłości.

 

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here