Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

PKP Cargo – spółka zanotowała wczoraj nowe maksimum trendu wzrostowego trwającego od końca maja ubiegłego roku. Mimo, że trend nie ma nadzwyczajnej dynamiki to jednak cena powoli pnie się do góry. Wydaje się, że wybicie otworzyło przestrzeń do kontynuacji zwyżki, a najbliższym celem kupujących powinien być szczyt w okolicy 56 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
pkp

GPW – spółka znajduje się w podobnej sytuacji technicznej co PKP, tu jednak trend wzrostowy odznacza się większą dynamiką. Niedawno doszło do solidnego wybicia oporu okolic 40 – 40,50 zł. Wydaje się, że warto czekać na niewielką korektę i spróbować dołączyć do trendu.

gpw

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here