Naga Markets
zapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

PKO BP – wczorajsza sesja była nieco bardziej udana niż ostatni okres. Spółka wzrosła o 3,1% co było najbardziej udaną sesją w całym okresie korekty. W ostatnich dwóch dniach pojawia się także delikatny wzrost obrotów. Widok z szerszej perspektywy pokazuje, że kurs znajduje się na kluczowym wsparciu, w trendzie wzrostowym. W najbliższym czasie może dojść do próby wybicia linii korekty oraz wyjścia ponad poziom 34 zł. Byłby to sygnał do ataku na poziom dotychczasowego maksimum trendu.

PZU – środowa sesja przyniosła sukces po stronie kupujących, którym udało się w końcu sforsować ważny opór jaki tworzyły m.in. dwa ostatnie wierzchołki. Takie wybicie nie otwiera co prawda ogromnej przestrzeni do dalszych wzrostów bo jedynie do okolic okrągłych 40 zł. Niewykluczone jednak, że cena po dość rozbudowanej korekcie, będzie w stanie rosnąć dalej np. do okolic 43-44 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – nowozelandzka inflacja wzmacnia NZD i szansę na podwyżki stóp
Następny artykułAUDCAD re-testuje istotny opór
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here