Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

PKO BP – spółka odnotowała wczoraj kolejną świetną sesję, rosnąc o ponad 3%. Od początku lutego wzrosty sięgają już 13%. Wydaje się, że wzrosty mogą być kontynuowane, tym bardziej, że nie ma przed nami poważnych oporów. Cena powinna zmierzać do szczytu z maja 2015 roku czyli okolic 37,80 zł. Nieco niżej wypada minimalny zasięg po wybiciu z formacji podwójnego dna. Wygląda na to, że przed nami potencjalne wzrosty, aczkolwiek patrząc na fale impulsowe można przypuszczać, że przed dalszymi wzrostami czeka na nas korekta.

Amica – wczoraj odnotowaliśmy piątą wzrostową sesję z rzędu. Cena znajduje się już blisko górnego ograniczenia ruchu bocznego, który może okazać się fazą akumulacji. Wydaje się, że wyjście ponad 194 zł powinno oznaczać powrót do długoterminowego trendu wzrostowego. Niedawno DM BZ WBK rekomendował kupno akcji z ceną docelową przy 217,50 zł. To poziom przekraczający historyczne maksimum. Tak mocna rekomendacja może sprzyjać wzrostom, a przełomowa sesja może nastąpić już niebawem.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here