Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
PKN Orlen – podczas wczorajszej sesji światło dzienne ujrzała obniżona rekomendacja dla spółki autorstwa Haitong Bank. Analitycy celują obecnie w 119,60 zł, nadal jednak rekomendując kupno akcji. Informacja te nie wywarła większego wrażenia na notowaniach, które były wczoraj mocno uśpione. Patrząc na przewagę świec podażowych od końca kwietnia, wydaje się, że korekta spadkowa może być kontynuowana. Wybicie dołem z obecnej konsolidacji powinno oznaczać spadek w kierunku linii trendu lub nieco niżej do okrągłego poziomu 100 zł, gdzie mamy techniczne wsparcie. Wydaje się, że jest to pierwsze miejsce, gdzie można szukać oznak powrotu do trendu wzrostowego.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here