Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

PKN Orlen – wczoraj doszło do wybicia oporu w rejonie 70 zł. Wzrosty są całkiem dynamiczne i od początku miesiąca sięgają już ponad 11%. Możliwe, że mamy do czynienia z próbą powrotu do głównego trendu wzrostowego. Warto mieć spółkę na oku i jeżeli tylko pojawi się sygnał kupna na wsparciu, spróbujemy dokonać transakcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
orlen

Forte – trwające od końca stycznia wzrosty doprowadziły do testu poziomu poprzedniego wierzchołka z listopada ubiegłego roku. Wcześniejszy sukces popytu to wybicie linii trendu spadkowego. Wydaje się, że mocne wybicie poziom 58 zł powinno oznaczać próbę ataku na historyczny szczyt czyli 63,40 zł. Byłaby to całkiem niezła przestrzeń, którą spróbowałbym wykorzystać. Na razie jednak musi dojść do wspomnianego wybicia.

forte

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here