Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

PGNIG – kurs bardzo stabilnie i dynamicznie wzrasta od dłuższego czasu przy narastających obrotach. Daje to szanse na to, że kluczowy opór przy 5,40 zł zostanie pokonany. Liczę na to, gdyż da nam to naprawdę silne wsparcie i w przypadku korekty szukać będę okazji do przyłączenia się do trendu. Pierwszy cel to 6 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
pgnig

Lotos – po wybiciu linii trendu dokonał się jej re-test. Aktualnie mamy kolejny impuls w górę. Myślę, że powinien być rozwijany i cena może wzrosnąć pod górną krawędź kanału wzrostowego. Sytuacja jest trochę zbyt ciasna aby dokonać zagrania, należy patrzeć na 3 ostatnie wierzchołki, które znajdują się mniej więcej na podobnym poziomie.

lotos

Synthos – pozycja otwarta 27 lutego ma SL na poziomie 1 grosz poniżej piątkowego minimum. Niewiele brakowało od zanotowania straty. Na szczęście kupujący po mocnym spadku zaczęli skutecznie odkupywać akcje czego efektem jest długi dolny cień świecy. Jeżeli teraz kurs nie ruszy do góry to prawdopodobnie trzeba będzie tę transakcję spisać na straty.

synthos

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: index dow jones | biomed lublin gpw | kurs zloty | kurs euro usd | orlen kurs | pkn orlen notowania |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here