Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

PGNIG – kurs spółki od pewnego czasu oscyluje nad długoterminową linią trendu. Jakiś czas temu liczyłem na podwójne dno w tym miejscu, jednak do tego nie doszło. Na dzień dzisiejszy nie ma żadnego sygnału do wzrostów, ale z pewnością warto obserwować zachowanie cny nad tym bardzo istotnym wsparciem.

pgnig

CD Projekt – druga spółka warta obserwacji. Tutaj kurs także porusza się w trendzie wzrostowym i ostatnio nie może się oderwać od linii trendu. Wczoraj mieliśmy podwyższone obroty ale nie powstał na nich żaden sygnał do kupna. Warto zwrócić uwagę, że zazwyczaj ruchy spadkowe kończyły się świecami z długimi, dolnymi cieniami. Oznaczyłem je niebieskimi strzałkami. Przeważnie były to dość ostre spadki, które na koniec dnia były odrabiane. Teraz także czekam dokładnie na taki sam sygnał w postaci, dużego i znaczącego pin bara, gdyż korekta jest już chyba w dość zaawansowanej fazie.

cd projekt

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here