Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

PGE – jedną z nielicznych spółek z głównego indeksu, która zachowywała się przyzwoicie podczas ubiegłego piątku. Warto spojrzeć na nią z szerzej perspektywy. Długotrwałe spadki wyhamowały w historycznej strefie wsparcia. Jeżeli chodzi o świece, to mamy formację przenikania hossy, która jak na razie w obecnym miesiącu jest kontynuowana tzn. cena powoli rośnie.

pge 1

Na wykresie dziennym widać realizującą się formację odwróconej głowy z ramionami (oRGR). Pisałem o niej 27 października. Wysokie obroty podczas wybicia dają nadzieję na dalsze wzrosty. Zasięg sięga 17,50 zł i czekam już tylko na klasyczny sygnał kupna w rejonie wsparcia 15 zł.

pge 2

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here