Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

PGEkilka razy już pisałem o realizującej się formacji odwróconej głowy z ramionami (oRGR). Aktualnie jest ona już aktywna, a wczoraj pojawił się sygnał w korekcie po wybiciu – świeca pin bar. Dodatkowo jesteśmy w stanie wyznaczyć kanał wzrostowy, w którym panuje dość pozytywna struktura obrotów – rosną w czasie wzrostów. Wydaje się, że dość bezpiecznie możemy zagrać do 16 zł.
Kupno: 14,60 zł   SL: 14,14 zł   TP: 15,98 zł  –  RR 1:3

pge

Grupa Kęty – dość pozytywnie zaczyna wyglądać obraz techniczny. Mimo ostatnich spadków nadal panuje tu długoterminowy trend wzrostowy. Ciekawie wyglądają dwie linie, pierwsza to dolna krawędź około 1,5 rocznego kanału wzrostowego. Druga to linia łącząca trzy dołki na przestrzeni ostatniego roku. Wydaje się, że dość duża i trwająca od końca sierpnia korekta może powoli chylić się ku końcowi. Zagramy jednak na potwierdzenie, którym może być wybicie oporu okolic 280-282 zł. Być może końcówka roku odznaczy się powrotem wzrostów.

kety

Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here