Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
PGE – spółka była wczoraj najmocniejszym punktem indeksu WIG20. Wzrost o 6,1% przy wyraźnie podwyższonych obrotach sprawia, że spółka powraca do trendu wzrostowego, w którym porusza się od grudnia ubiegłego roku. W tle mamy sporo informacji, choćby wyniki finansowe, sprawa przejęcia EDF czy też rekomendowanie braku dywidendy. Reakcja rynku wskazuje na pozytywne odebranie tych danych. Na wykresie dziennym mamy wybicie linii łączącej serię wcześniejszych szczytów i obecnie popyt powinien powalczyć o wybicie poprzedniego wierzchołka i ustanowienie nowego maksimum trendu, to otworzy drogę do dalszej zwyżki.

Wykres tygodniowy pokazuje duży potencjał do wzrostu, gdyż cena jest na dość niskich poziomach pod względem historycznym. Wydaje się, że najbliższym celem jest kolejny wierzchołek tygodniowy czyli okolice 13,60-13,65 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here