Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Te artykuły również Cię zainteresują
PEKAO – w trakcie środowej sesji popyt pierwszy raz od dłuższego czasu podjął realną walkę o utrzymanie wsparcia okolic 130 zł. Jest to dość istotny poziom, gdyż jego upadek może oznaczać dalsze spadki nawet do okolic minimów z ubiegłego roku. Środowa sesja charakteryzowała się mocnym odbicie przy najwyższym wolumenie od kilu dni. Świeca dzienna zamknęła się jako popytowy pin bar, poważnie naruszający wsparcie. W tym miejscu świeca ta sygnalizuje podjętą próbę wybronienia wsparcia. Z drugiej strony, upadek minimum z tego dnia może otworzyć furtkę do dalszej wyprzedaży. Spółka notuje w tym roku mocne rekomendacje sięgające 146 – 149 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here