Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

PEKAO – w piątek pojawił się na wykresie dziennym pin bar na poziomie okolic ostatnich dołków. Stąd też moje zainteresowanie tą spółką. Na wykresie tygodniowym widać, że cena dotarła już do znaczącej strefy wsparcia. Na razie nie dokonamy zagrania, ale powoli można zacząć obserwację pod kątem odreagowania ostatnich spadków.

pekaoWypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT

Lotos – ostatnie dwie świece tworzą formację objęcia hossy, szkoda jednak, że świeca wzrostowa powstała przy sporo niższych obrotach. Kurs znajduje się w dość szerokiej strefie wsparcia i zaczynam oczekiwać na jakiś sygnał popytowy. Ostatnie ruchy można opisać kanałem, więc widać, że tendencja jest lekko spadkowa, dlatego też nie zagrywamy pod wspomnianą formację lecz czekamy, gdyż jest tu jeszcze pewna przestrzeń do spadków.

lotos

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here