Naga MarketsspekulantZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Orange – spółka w ostatnich dniach przejawia pewne, na razie dość słabe symptomy odbicia. Dość blisko znajduje się jednak ważny poziom oporu, oparty m.in. o sporą lukę cenową. Moim zdaniem, dopiero wybicie 8,50 zł sprawi, że będzie można przyjrzeć się spółce pod kątem krótkoterminowej inwestycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
orange

Wawel – przedwczoraj opisywałem pin bara na lokalnym wsparciu. Wczoraj mieliśmy małe potwierdzenie, które poprawiło wcześniejsze maksimum. Łącząc te dwie świece mamy pięknego i całkiem sporego pin bara, a także spore szanse, że taka świeca powstanie na wykresie tygodniowym. W ten sposób mielibyśmy linię obrony na tygodniowym minimum. Martwić może jedynie brak większych obrotów. Przypomnę analizę z 6 marca, kiedy nie zdecydowałem się na kupno właśnie przez brak obrotów, a następnie kurs ruszył dynamicznie na północ. Wydaje mi się, że możemy zatem spróbować zagrać licząc na małe cofnięcie.
Kupno: 1232,50 zł   SL: 1200,99 zł   TP: 1327,03 zł  –  RR 1:3

wawel

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw biomed lublin | forum giełda | kurs cd projekt | wartość pln | kurs btc | kurs dolara on line |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here