Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Orange – wczoraj trwała zacięta walka między popytem a podażą, która stoczyła się na wysokich obrotach. Efektem jest remis, może z minimalnym wskazaniem na kupujących. Powstała mała świeca pin bar. Niestety w tym miejscu nie mamy żadnego wsparcia. Najbliższa strefa znajduje się przy 8,50 zł. Myślę, że słabość trwającej korekty dobrze wróży, zwłaszcza w kontekście wcześniejszego, silnego impulsu wzrostowego. Jeżeli cena spadnie jeszcze trochę lub pojawi się bardziej znaczący sygnał kupna, z pewnością rozważę inwestycję w tę spółkę. Poprzednia analiza Orange, zakładająca wzrost do 9 zł, została wykonana 26 stycznia.

Te artykuły również Cię zainteresują
orange

PZU – szukając miejsca do zagrania na tej spółce, można zwrócić uwagę na fakt, że obecna konsolidacja tworzy się nad dość istotnym wsparciem. Zarówno poniedziałkowa jak i wtorkowa świeca to pin bary. Teoretycznie można byłoby zagrać już teraz na wzrosty. Zniechęca mnie bliskość historycznego szczytu, a przede wszystkim wolałbym zobaczyć pin bara, który swoim długim, dolnym cieniem poważnie narusza wsparcie. Ostry spadek i wyraźną reakcję kupujących. Taka świeca wyznaczyłaby nam minimum, pod którym spokojnie umieścilibyśmy SL. Póki co pozostaje nam jedynie czekać.

pzu

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: funt kurs | biomed lublin kurs | biomed-lublin notowania | kurs euro usd | bitcoin cena wykres | kurs kryptowaluty |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here