Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

Orange – spółka kontynuowała wczoraj wzrosty rozpoczęte w ubiegły czwartek. Kolejne 3,5% znacznie przybliżyło kurs do kluczowych ograniczeń jakimi jest prawie 1,5 roczna linia trendu spadkowego oraz opór jaki wyznacza poprzedni wierzchołek. Podwyższone obroty w ostatnim czasie dają szansę na udane wybicie. Byłby to dość mocny sygnał kupna, aczkolwiek z dość bliskim pierwszym celem w rejonie 6 – 6,10 zł.

Netia – wczoraj doszło do mocnych wzrostów podpartych wolumenem. Spółka zyskała 2,9%. Doszło do wybicia poziomu dwóch poprzednich, lokalnych wierzchołków. Odbicie rozpoczęło się z okolic wsparcia 4,40 zł i jak na razie jest kontynuowane, zmieniając układ coraz niżej pojawiających się wierzchołków. W połowie stycznia DM BOŚ rekomendował spółkę z ceną docelową przy 5,10 zł, a więc blisko szczytu z końca września. Możliwe, że właśnie rozpoczyna się realizacja takiego scenariusza.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCisco walczy z oporem
Następny artykułGuten Morgen DAX 14.02.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here