Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Orange – podczas wczorajszej sesji doszło do wyraźnego i nagłego skoku wielkości obrotów. Niestety w tych warunkach nie doszło do wskazania dalszego kierunku. Cena nadal porusza się w konsolidacji o bardzo wąskim zakresie. Wysokie obroty często jednak poprzedzają ważne wydarzenia techniczne. Po wybiciu linii trendu spadkowego i po silnym impulsie wzrostowym, trwająca konsolidacja wygląda na typową, płaska korektę, po której duże szanse można przypisać kontynuacji wzrostów, aż do kolejnego oporu. Nasz system wolałby jednak aby cena najpierw choć na chwilę spadła w rejon 8,50 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
orange

„Propozycja czytelnika”

Wczoraj czytelnik Jack_N zaproponował kupno spółki Kania. Na tej samej sesji doszło jednak do minimalnego wybicia SL, po czym cena ruszyła do góry tworząc ponownie świecę pin bar. Nasz czytelnik poprosił o ponowienie zlecenia, tym razem z RR: 1:2. Poprzednią analizę można przeczytać TUTAJ.
Kupno: 2,80 zł   SL: 2,67 zł   TP: 3,06 zł  –  RR 1:2

kania

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje jsw prognozy | złoty kurs | btc | bitcoin kurs | pgnige akcje | jsw notowanie |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here