Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Orange – trwające od 6 dni spadki zostały wczoraj przerwane wzrostową sesją. Nie jest sygnał kupna, ale kurs zbliżył się do szerokiej strefy wsparcia, łączącej dołki z lipca i listopada ubiegłego roku oraz lukę cenową z 13 lutego. Wydaje się, że gdzieś w tych okolicach można szukać sygnału do wzrostów.

Te artykuły również Cię zainteresują
orange

Getin – spółka zachowuje się umiarkowanie obiecująco po długim trendzie spadkowym. Wczoraj przy wysokich obrotach doszło do ataku na kluczowy poziom oporu łączący poprzedni szczyt i dołek. Jego wybicie może oznaczać wzrost do kolejnego wierzchołka czyli w rejon 2,55 zł. Byłaby to być może interesująca przestrzeń do rozegrania.

getin

Pełen opis zastosowanej strategii oraz informacje o prowadzonym równolegle konkursie na propozycje zagrań – przeczytasz tutaj: STRATEGIA + KONKURS


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin kurs 2019 | kurs btc wykres | theppro co to jest | kurs dolara usd | kurs lotosu | akcje |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here