Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

  • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
  • Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ

Neuca – ciekawa sesja w wykonaniu spółki, którą warto obserwować niemal nieustannie, gdyż w zasadzie nieustannie porusza się w trendzie wzrostowym. Wczorajsza mocna sesja przy narastających obrotach powoduje, że być może korekta zakończy się szybciej niż przypuszczałem. Wybicie linii korekty będzie sygnałem, że należy zacząć okazji do zagrania.

neuca

[pullquote]Wypróbuj podobny sposób gry na polskich akcjach, dzięki ofercie brokera HFT[/pullquote]

Emperia – wczoraj zrealizowało się coś o czym pisałem w piątek. Mowa o aktywacji i re-teście formacji podwójnego dna. Wczorajsza świeca to pin bar w okolicach wsparcia i jeżeli nie dojdzie już do cofnięcia, to kurs powinien rosnąć przynajmniej na poziom poprzedniego szczytu. Wzrosty potwierdzają podwyższone ostatnio obroty i zagrywając, liczymy po prostu na ich kontynuację.
Kupno: 70,00 zł   SL: 68,59 zł   TP: 75,64 zł  –  RR 1:4

emperia

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPGE [PGE], CCC [CCC] – Gorące spółki dnia
Następny artykułPoranny komentarz makro – oficjalne wyniki wyborów, B. Szydło premierem
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here