TMS


Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Bank Millenium – wczorajsza sesja, mimo że w miarę udana dla warszawskiego parkietu miała dwa mankamenty. Po pierwsze nie najwyższe obroty, a po drugie słabe zachowanie bardzo ważnego sektora bankowego. Słabość banków może mieć związek z kolejnym słabym odczytem inflacji, co minimalizuje szanse na podwyżki stóp procentowych, aczkolwiek wydaje się, że argument ten już dawno powinien być w cenie. Na tle słabości tego sektora, nie najgorzej wygląda Bank Millenium. Spółka ma już za sobą raport roczny, który wypadł bez większych zaskoczeń. Od końca stycznia trwa korekta, która przekracza już 20%. Jest to duża wartość jak na warunki prawie 2 letniego trendu wzrostowego. Ostatnie świece z dłuższymi dolnymi cieniami, wystającymi poniżej poziomu 8 zł, sugerują chęć odbicia. Jest to ważne wsparcie, a niewiele niżej mamy linię trendu. Wydaje się więc, że wraz z poprawą sentymentu na rynkach akcyjnych, spółka ma spore szanse na mocniejsze odbicie.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychNoble Markets

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here