Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.Medicalgorithmics – spółka drożała w piątek o 2,7%, a cały tydzień zakończyła na niemal 5% plusie. Cena od 12 maja przestała więc spadać, a w piątek doszło do wybicia z dość wąskiego zakresu zmienności jaki miał miejsce w ciągu ostatnich kilku tygodni. W trakcie konsolidacji, jak i przy wybiciu z niej można było zaobserwować nieco większą aktywność inwestorów. Mimo, że linia trendu została przełamana w kwietniu, nie zmieniło to układ coraz wyżej położonych dołków. Wydaje się, że jeżeli spółka ma powrócić do głównego trendu to miejsce i czas są ku temu odpowiednie. Patrząc wstecz, podobne formacje czyli wybicie z węższego zakresu, tudzież nieco nietypowych formacji podwójnego dna, zazwyczaj okazywały się skutecznymi symptomami powrotu do trendu. Zobaczymy czy tak będzie i tym razem. Spółka notuje w tym roku fantastyczne rekomendacje, sięgające od 384 do nawet 437 zł.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny przegląd rynkowy – w oczekiwaniu na decyzję Fed
Następny artykułGuten Morgen DAX 12.06.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here