Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Mbank – od kilku dni broniony jest poziom ok. 430 zł, wzdłuż którego można wyznaczyć linie łączącą ostatnie dołki. Wczorajsza świeca wzrostowa mogłaby zachęcać do zagrania na wzrosty, gdyż może być ona początkiem krótkoterminowego odbicia w górę. Problem w nikłych i malejących obrotach, które nie potwierdzają tego sygnału. Przestrzeń do wzrostów ogranicza linia bessy, a więc może okazać się, że 475 zł to maksimum jakie uda się osiągnąć. Z drugiej strony, upadek czerwonej linii to spore prawdopodobieństwo głębszych spadków, sięgających nawet 380 zł.

Te artykuły również Cię zainteresują
mbank

Lotos – od kilku tygodni trwa ruch spadkowy, którego niewielka dynamika oraz niskie i malejące obroty wskazują, że może być tylko korektą wcześniejszego impulsu wzrostowego. Miejsce, gdzie przynajmniej na razie spadki wyhamowały czyli 28 zł to idealna strefa do powrotu kupujących. Jeżeli zapoczątkowany w listopadzie ubiegłego roku trend wzrostowy ma się utrzymać, to niebawem powinno dojść do wzrostów i powrotu wyższych obrotów. Jeżeli pojawiłby się mocny sygnał podparty obrotami to byłbym skłonny dokonać transakcji kupna z celem w okolicach 32 zł.

lotos

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania sp500 | dolar kurs online | euro | kirs dolara | kurs dolara prognozy na najbliższe dni | biomed giełda |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here