Naga MarketsmBank – podczas środowej sesji na rynek napłynęły nowe informacje w kwestii przejęcia spółki. Wydaje się, że jest to główny powód, dla którego na wykresie mamy bardzo ograniczoną podaż. Commerzbank poinformował, że w najbliższych dniach będzie można składać oferty nabycia banku. Z tego grona na przełomie stycznia i lutego dopuści kilka podmiotów do procesu due diligence, a w okolicach kwietnia czekać będzie na oferty wiążące. Wstępne oferty można składać od wczoraj przez najbliższe kilkanaście dni.

Duże zainteresowanie powinno pozytywnie wpływać na notowania, aczkolwiek większe ruchy mogą być ograniczone do czasu poznania bardziej szczegółowych informacji. Spekuluje się, że oferty złożą min. Pekao z PZU oraz PKO BP, ING, BNP Paribas, Credit Agricole. Szacuje się, że największe szanse ma ktoś kto już działa na polskim ryku bankowym. Według wcześniejszych informacji Commerzbank chce sprzedać polską spółkę do końca 2020 roku.

mbank

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here