Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

mBank – wtorkowa sesja przyniosła spore wzrosty naszemu parkietowi, a głównym motorem napędowym był sektor bankowy. Silnie w tym gronie wyglądał m.in. mBank, który zyskiwał blisko 5%. Zdecydowanie został wybity poziom poprzedniego wierzchołka i jednocześnie zaatakowano poziom dotychczasowego szczytu trendu wzrostowego czyli wierzchołek z połowy lipca. Bardzo duża dynamika obecnej zwyżki sugeruje, że niebawem odnotujemy nowe maksimum. Wydaje się, że na liczniku niebawem pojawi się poziom 500 zł. Może on pełnić rolę swego rodzaju psychologicznego oporu, który wywoła choćby krótkotrwałą korektę. W dłuższym okresie prawdopodobne będą dalsze wzrosty, w kierunku historycznego szczytu czyli maksimów z końca 2013 roku.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCo czeka nas na rynku metali szlachetnych?
Następny artykułLiga Traderów VI – wyniki, tabele i rozpiska 4 kolejki spotkań
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here