Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

mBank – spółka od początku ubiegłego roku porusza się w kanale wzrostowy, jednak dopiero teraz może dojść do przełomowego wybicia, które kończyło okres kilkuletnich spadków. Obecnie testujemy ważny opór jaki wyznaczają dwa poprzednie szczyty. Ponadto zbiega się z nim linia bessy, łączącą wcześniejsze wierzchołki. Wyższe obroty w ostatnim czasie dają szanse na sukces czyli wybicie wspomnianych ograniczeń. Jeżeli do tego dojdzie, pierwszym celem powinien stać się rejon 430 zł czyli górna krawędź kanału wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here