Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

LW Bogdanka – przeglądając potencjalne szanse techniczne na najbliższy czas, wydaje się, że warto zainteresować się Bogdanką. Spółka traci od pewnego czasu ale przy dość niskich obrotach, co może wskazywać na korektę. Niebawem kurs powinien testować wsparcie jakim jest seria wcześniejszych szczytów oraz dobrze respektowaną linię trendu. Kto wie czy okolice okrągłych 70 zł nie sprawią, że popyt nieco się uaktywni.

Polimex-Mostostal – ciekawa sytuacja już teraz dzieje się na Polimexie. Dwa ostatnie dni to podwyższony wolumen i najpierw mocne spadki, a wczoraj próba obrony lokalnego wsparcia i linii trendu wzrostowego. Efektem jest pojawienie się świecowej formacji objęcia hossy. Jest to pozytywny znak w dobrym technicznie miejscu, jednak wygranej kupujących podczas wtorkowej sesji powinna towarzyszyć kontynuacja wzrostów już dzisiaj. Z drugiej strony, zejście poniżej wczorajszego minimum, powstałego w takim stylu i dość istotnym miejscu, można traktować jako poważne osłabienie trendu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZbigniew Wieczorek zaprasza na webinar o Price Action – już dzisiaj o 20:00
Następny artykułGuten Morgen DAX 05.04.2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here