Naga MarketsLubawa – wczorajsza sesja przyniosła spore zrosty na akcjach spółki w dodatku od kilku dni utrzymują się solidne obroty. Wszystko wskazuje więc na zakończenie korekty z ostatnich miesięcy. Wczoraj spółka przekazała informacje o dokonaniu kolejnych zamówień na kamizelki kuloodporne kamuflowane dla Komendy Głównej Policji. W grudniu wpłynęły 3 zamówienia w ramach umowy ramowej na 3,6 mln zł. W sumie od początku obowiązywania umowy, zamówienia sięgają już 9 tysięcy kamizelek o wartości 10,8 mln zł.

Warto także wspomnieć, że wcześniej spółka opublikowała strategię, która zakłada wzrost sprzedaży do 2022 roku do poziomu 320 mln zł czyli o 30% więcej niż w 2018 roku. Wskaźnik EBITDA ma osiągnąć poziom 50 mln zł, co oznacza jego podwojenie wobec 2018 roku. W latach 2023-2026 grupa ma zwiększyć sprzedaż nawet do 500 mln zł. Spółka optymalizuje także swoją działalność, tak aby była nastawiona na najbardziej kluczowe i zyskowne projekty. W planach nie wyklucza się także akwizycji, która spowoduje skokowy wzrost sprzedaży. W zeszłym roku kurs spółki rósł, po kilku latach spadków. Wydaje się więc, że inwestorzy wierzą w ambitne plany firmy. Wczorajszy impuls wzrostowy może zakończyć korektę z ostatnich miesięcy ubiegłego roku.

lubawa

Invest Cuffs 2020: zarezerwuj miejsce dla siebie na największym kongresie inwestycyjnym w naszej części Europy


Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniatokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here