Naga MarketsLPP – notowania spółki zachowują się słabo od kilku dni i niemal codziennie mamy spadkową sesję. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że od ostatniego szczytu, spadki przebiegają przy dość niskich obrotach. Wykres tygodniowy sugeruje podtrzymanie szerszego trendu spadkowego i układu, w którym kolejne szczyt pojawiają się coraz niżej. W najbardziej negatywnym wariancie, kurs będzie spadał do okolic ostatnich dołków czyli około 7000 zł. Wariant pozytywny, zakłada wcześniejsze obicie. Ostatni ruch wzrostowy budowany był przy wsparciu obrotów i miał dużą dynamikę.

Po za tym spółka przekazała całkiem niezłe wyniki finansowe. Wczoraj firma poinformowała także o nawiązaniu współpracy z InPost. W ramach umowy, od 1 października klienci e-sklepów Reserved w Polsce będą mogli zamawiać swoje przesyłki bezpośrednio do paczkomatów InPost. W planach jest wdrożenie także możliwości odbioru zakupów w paczkomacie w kolejnych sklepach internetowych pozostałych marek Grupy LPP – Cropp, House, Mohito oraz Sinsay.

Te artykuły również Cię zainteresują

lpp


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here