Naga MarketsLPP – notowania spółki zachowują się słabo od kilku dni i niemal codziennie mamy spadkową sesję. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że od ostatniego szczytu, spadki przebiegają przy dość niskich obrotach. Wykres tygodniowy sugeruje podtrzymanie szerszego trendu spadkowego i układu, w którym kolejne szczyt pojawiają się coraz niżej. W najbardziej negatywnym wariancie, kurs będzie spadał do okolic ostatnich dołków czyli około 7000 zł. Wariant pozytywny, zakłada wcześniejsze obicie. Ostatni ruch wzrostowy budowany był przy wsparciu obrotów i miał dużą dynamikę.

Po za tym spółka przekazała całkiem niezłe wyniki finansowe. Wczoraj firma poinformowała także o nawiązaniu współpracy z InPost. W ramach umowy, od 1 października klienci e-sklepów Reserved w Polsce będą mogli zamawiać swoje przesyłki bezpośrednio do paczkomatów InPost. W planach jest wdrożenie także możliwości odbioru zakupów w paczkomacie w kolejnych sklepach internetowych pozostałych marek Grupy LPP – Cropp, House, Mohito oraz Sinsay.

lpp

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here