Naga MarketsLPP – notowania spółki wyglądają bardzo obiecująco od połowy października. Na wykresie tygodniowym mamy nie widziany od początku układu spadkowego schemat, polegający na wybiciu poziomu poprzedniego szczytu. Co ważne, kurs powoli zaczyna także opuszczać zakres kanału spadkowego. Możliwe więc, że trwające od początku 2018 roku ponad 30% spadki zaczynają dobiegać końca. Wczoraj spółka pokazała wyniki za III kwartał. Zysk netto w tym okresie wyniósł 65 mln zł wobec 91,6 mln zł przed rokiem.

Poprawie uległ za to wynik operacyjny. EBITDA grupy wyniosła 250,4 mln zł zysku wobec 217,4 mln zł zysku przed rokiem. Przychody wyniosły 2,35 mld zł. Rok wcześniej sprzedaż wynosiła 2,04 mld zł. Sprzedaż internetowa rośnie w tempie 50%. Sumując wyniki od początku roku, mamy 6,39 mld zł przychodów czyli o niemal 13% więcej niż przed rokiem. Łączna powierzchnia handlowa wzrosła o 12,8%. Spółka wyraziła zadowolenie z wyników oraz ujawniła ambitne cele na kolejny rok. Jest nim kontynuacja dwucyfrowych wzrostów sprzedaży grupy.

lpp

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Zobacz także: T-Bull [TBL], CD Projekt [CDR] – Gorące spółki dniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Nie zdziwiłbym się gdyby LPP zaczęło w końcu być w trendzie wzrostowym. Spółka wygląda bardzo dobrze od dłuższego czasu.

  2. Jeśli chodzi o LPP to jestem dobrej myśli. Podoba mi się kierunek jaki spółka obrała. W ostatnich latach jest dobrze zarządzana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here