Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

    • Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA

LPP – spółka zanotowała wczoraj kolejną udaną sesję, tym razem rosnąc o 6,4%. Na wykresie dziennym widać, że kurs wychodzi ponad kluczowy opór co potwierdza wcześniejsze wyłamanie linii trendu spadkowego. Otwiera się więc przestrzeń do potencjalnych wzrostów, które mogłyby sięgnąć nawet rejonu 8000 zł. Co ciekawe spółka w tym roku otrzymuje dość przeciętne rekomendacje.

Od strony czysto technicznej doskonale wygląda sytuacja na wyższych interwałach czasowych. Widać tutaj, że wybita niedawno linia trendu tak naprawdę w szerszym kontekście jest tylko linią korekty. Najdłuższej, choć nie najgłębszej korekty w historii notowań. Spadki wyhamowały blisko dolnej krawędzi wieloletniego kanału wzrostowego, skąd nadeszło moce odbicie. W skali tygodniowej można dopatrzyć się czegoś na kształt formacji odwróconej głowy z ramionami. Jeżeli poszukać innych sygnałów to na wykresie kwartalnym można dostrzec, że wszystkie korekty w historii notowań kończyły się formacja objęcia hossy, dokładnie tak samo jest obecnie. Pozostaje mieć nadzieję na dalsze wzrosty. Ostatnio więcej o spółce pisaliśmy 25 lutego ubiegłego roku.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here