Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Lotos – cena podskoczyła wczoraj o ponad 3,5% zwiększając szanse na poważniejsze odbicie od kluczowego wsparcia i dolnej krawędzi kanału wzrostowego, w którym mieści się niemal cały trend wzrostowy, trwający od końca ubiegłego roku. Pierwszym celem będzie okolica 30 zł, a jej wybicie oznaczałoby, że korekta miała kształt formacji flagi. Jest to typowo korekcyjna formacja, której wybicie oznaczałoby przynajmniej wyrównanie poprzednich maksimów, a w dłuższym czasie nawet kontynuację i rozwój trendu wzrostowego. Przypomnę, że posiadamy aktywną pozycję od 19 czerwca.

Te artykuły również Cię zainteresują
lotos

Millenium – opisany 18 czerwca scenariusz kolejnego, już 6 odbicia od linii łączącej wszystkie poprzednie dołki, powoli się ziszcza. Seria świec z długimi, dolnymi cieniami a wczoraj mocniejsze odbicie dają szansę na dotarcie do okolic 7,30 zł czyli poprzedniego, lokalnego wierzchołka. Nadal jednak brakuje wyższych obrotów, które mogłyby potwierdzić siłę odbicia.

millenium

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here