Naga Marketsspekulant Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

W kończącym się tygodniu nie zaszły w zasadzie żadne zmiany w naszym portfelu, gdyż jedyną zmiana jest aktywowanie się zlecenia kupna spółki CCC. Pozycja ta dołącza do pozostałych aktywnych pozycji: Ciech, Boryszew i Grupa Kęty. Stan portfela to +22,5 jednostki kapitału.

Te artykuły również Cię zainteresują
portfel

Linki do analiz dokonanych transakcji: PEKAO, Kernel, TVN, BZ WBK, LPP, PKN Orlen, TVN, PGE, Integer, LPP, Forte, Synthos, PKN Orlen, PKP Cargo, PKO BP, TVN, Budimex, CD Projekt, Forte, TVN, Mbank, Neuca, Sanok, Eurocash, PGE, KGHM, PGE, Sanok, Hawe, PKO BP, Ciech, KGHM, Boryszew, CCC, Hawe, Grupa Kęty

Lotos – wczoraj pojawił się piękny pin bar na minimalnie podwyższonych i rosnących w ostatnich dniach obrotach. Daje on nadzieje na odbicie od dolnej krawędzi kanału wzrostowego, w którym porusza się cena od początku roku oraz kluczowego poziomu wsparcia. Nadzieja ta jest równoznaczna z kontynuacją trendu wzrostowego po dość długiej korekcie. Dodatkowym argumentem przemawiającym za wzrostami jest potencjalna formacja podwójnego dna, która faktycznie mogłaby zakończyć ruch korekcyjny. O takim scenariuszu pisałem kilka dni temu.
Kupno: 28,55 zł   SL: 27,80 zł   TP: 31,18 zł  –  RR 1:3,5

lotos

Amica – również dość ciekawie na Amice. Po małej korekcie pojawia się świece popytowa na lokalnym wsparciu. Po za tym mamy po swojej stronie tylko trend wzrostowy. Korekta jest dość płytka w porównaniu z wcześniejszymi, sygnałowi nie towarzyszą wyższe obroty, a kolejne wsparcie znajduje się w okolicy 140 zł i wygląda bardziej solidnie. Na razie więc tylko czekamy i obserwujemy.

amica

Pełen opis zastosowanej strategii przeczytasz tutaj: STRATEGIA
Statystki trafności oraz aktualne wyniki prowadzonego portfela sprawdzisz tutaj: SKUTECZNOŚĆ


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: komentarz po sesji | bitcoin era opinie | bitcoin era | wiadomości bitcoin | analiza btc | kurs funt |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here