Naga Markets


Lotos – spółka od kilku dni porusza się w płytkiej korekcie, nie tracąc szans na przełamanie poziomu 85 zł i wskoczenie na nowe maksima. Wczoraj pojawiła się informacja o tym, że spółka rozpoczyna współpracę z Microsoft. Na mocy porozumienia firmy będą inicjowały wspólne projekty i wdrażały rozwiązania m.in. z wykorzystaniem sztucznej inteligencji oraz najnowszych technologii informatycznych. Stworzone ma zostać tzw. Centrum Kompetencyjnego Sztucznej Inteligencji, Cyfrowej Innowacji oraz Zaawansowanej Analizy Danych.


Inwestuj w akcje na GPW z prowizją 0,2% min. 2,99 PLN oraz w akcje zagraniczne z prowizją 0,12% min. 4,99 USD/EUR. Sprawdź konto demo oraz konto rzeczywiste w XTB.

Spółka szacuje, że korzyści wynikające z synergii rozwiązań technologicznych wyniosą powyżej 10 mln euro. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, Lotos ma uzyskać szansę wygenerowania znaczących oszczędności finansowych, poprzez wykorzystanie już dostępnych w organizacji zasobów osobowych i narzędziowych. W taki sposób rozpoczyna się cyfrowa transformacja Grupy Lotos. Dwie najnowsze rekomendacje wydane pod koniec listopada oscylują w okolicach 100 zł. Wydaje się, że jeżeli szersze otoczenie rynku w tym nie przeszkodzi, spółka może kontynuować swój wzrostowy rajd.

lotos
źródło xStation 5

Zobacz także: Ten Square Games [TEN], CI Games [CIG] – Gorące spółki dnia 14.12.2018tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here