Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

Otwarcie poniedziałkowej sesji dla obserwujących spółkę LiveChat jest niezwykle ciekawe. Wykres dzienny początkowo osuwa się o niemal 6%, przechodząc na niższy interwał widać jednak, że był to test zeszłotygodniowej luki wzrostowej oraz okrągłego poziomu 30,00 zł. Chwilowe zejście, które miało miejsce w pierwszych kilkunastu minutach wrześniowego handlu zostało bardzo szybko odwrócone:

LVC H1

W dłuższej perspektywie widocznej na wykresie D1 widać natomiast utrzymywanie się trendu spadkowego i nieśmiałej korekty. Ta mogłaby być kontynuowana, jednak niezbędne ku temu jest pokonanie maksimów z zeszłego tygodnia i wyjście nad 35,00 (23,60% zniesienia Fibonacciego). Zejście pod 30,00 przechyli natomiast szalę na korzyść niedźwiedzi i zachęci do krótkiej sprzedaży.

W zeszłym tygodniu Grupa LiveChat Software opublikowała wyniki za I kw. roku obrotowego 2018/2019 raportując zysk operacyjny na poziomie 17,6 mln zł netto, co jest wzrostem o 28% w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej. Przed publikacją wyników rekomendację dla akcji LiveChat obniżał DM BOŚ, sugerując, że w ujęciu dwunastomiesięcznym ta uplasuje się na poziomie 40 zł (wcześniej rekomendując 49 zł).

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here