Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.Kruk – w ostatnim czasie nie najlepiej radziły sobie spółki zajmujące się wierzytelnościami, mimo wszystko na takim tle Kruk i tak wypada dość słabo. Spółka traci od początku sierpnia i w tym czasie cena spadła o blisko 35%. Wczoraj miała miejsce ciekawa sesja. Kurs testował poziom wsparcia oparty o serię dołków z początku roku. W tym miejscu popyt zareagował, w trakcie sesji cena rosła nawet o blisko 6%, ostatecznie jednak nie udało się utrzymać takiego wyniku. Wydaje się jednak, że obecnym rejonie może dojść do zainicjowania korekty, która mogłaby sięgnąć okolic 257 zł. Z drugiej strony, upadek wsparcia, przy którym się znajdujemy, może oznaczać kontynuację trendu spadkowego z kolejnym celem przy 190 zł.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here