Naga MarketsZapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

KGHM – spółka zliczyła wczoraj całkiem udaną sesję. Gdyby udało się utrzymać cenę blisko dziennych maksimów, byłaby to jedna z mocniejszych sesji od dłuższego czasu. W sumie, akcje zdrożały zaledwie o 1,6%. Wzrost doskonale wpisał się w trwające odreagowanie na naszym parkiecie, gdyż wsparcia w notowaniach miedzi spółka nie znalazła. Miedź tanieje i to bardzo gwałtownie, niemal bez przerwy od 7 czerwca. Osiągnięte zostały nowe, tegoroczne minima, cena spadła nawet poniżej dołków z drugiej połowy ubiegłego roku. Jeżeli więc korekta na WIG się skończy, trudno oczekiwać wzrostów na KGHM. Spoglądając na wykres widać, że kurs respektuje poziomy wsparcia i oporu. Pozytywnym sygnałem byłoby wybicie linii trendu, aczkolwiek ważniejszy jest opór w rejonie 98 zł. Tak więc dopiero mocne wybicie ponad 100 zł, dawałoby szansę na zakończenie tendencji spadkowej.

 

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

 

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here