Naga Marketszapiski_gieldowego_spekulanta Zapiski giełdowego spekulanta to cykl poświęcony graczom, którzy dokonują krótkoterminowych transakcji na akcjach spółek z GPW. Zasady gry są proste – szukamy technicznych okazji do zagrania w taki sposób, aby potencjalny zysk był przynajmniej dwa razy większy od ponoszonego przez nas ryzyka, kierując się podstawowymi technikami Price Action.

Przyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy.

KGHM – miedziowy potentat tracił podczas wrotkowej sesji 2,5%, niwelując podjętą w poniedziałek próbę odbicia. Cena ponownie znalazła się blisko minimów trendu spadkowego, z którym mamy do czynienia już od 4 miesięcy. Wydaje się, że granica 105,45 zł czyli dotychczasowe minimum może niebawem pęknąć. Jeżeli tak się stanie, najbliższym celem stanie się nieco psychologiczny poziom 100 zł.

Wydaje się, że głównej przyczyny spadków po za korektą na szerszym rynku, należy szukać w słabnących notowaniach miedzi. Surowiec mocno taniał w ubiegłym tygodniu i prawdopodobnie 5 miesiąc z rzędu zakończy na minusie. Wydaje się, że cena zmierza do okolic dolnej krawędzi kanału spadkowego oraz kluczowego wsparcia przy 245.00.

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowychtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here